Wielkie święto minisiatkówki w najbliższy weekend w Łasku!

Tuż po Świętach Bożego Narodzenia do Łasku zawita ponad 90 drużyn reprezentujących ponad 30 klubów z całej Polski, które rywalizować będą w trzeciej edycji turnieju Łaskovia Olimp Cup. Rozgrywki toczyć się będą od piątku w hali powiatowej dawnego “Elektryka” przy ul. Warszawskiej 13.

W tym roku formuła turnieju została rozszerzona w stosunku do ubiegłorocznej o kategorię czwórek. Tym sposobem podczas trzech dni zawodów toczyć się będą mecze we wszystkich trzech minisiatkarskich kategoriach dziewcząt:

  • w piątek, 28 grudnia na starcie staną dwójki (rocznik 2008 i młodsze),
  • w sobotę, 29 grudnia na starcie zameldują się trójki (rocznik 2007 i młodsze),
  • w niedzielę, 30 grudnia zagrają czwórki (rocznik 2006 i młodsze).

Rywalizacja zapowiada się pasjonująco. Obecność na turnieju zapowiedziało kilkanaście zespołów, które w tym roku rywalizowały w finałach Mistrzostw Polski w Zabrzu w dwójkach i trójkach. Wysokiego poziomu należy spodziewać się zwłaszcza po turnieju trójek, w którym udział weźmie aż 6 drużyn z czołowej dziesiątki Mistrzostw Polski.

Już dziś serdecznie zapraszamy do dopingowania najmłodszych siatkarek. Początek rywalizacji każdego dnia turnieju o godz. 10:00. Mecze finałowe przewidziane są na godz. 17:00.

Przydatne linki:

Najważniejsze informacje organizacyjne:

  1. Każda kategoria rozpoczyna swoje mecze o godz. 10:00, odprawa dla trenerów 15 minut przed rozpoczęciem gier, prosimy o punktualne przybycie, a w razie ewentualnego spóźnienia (część zespołów będzie jechać z bardzo daleka) prosimy o informację telefoniczną lub SMS-ową na numer 691-056-124.
  2. Wszystkie kategorie grają w hali sportowej przy ul. Warszawskiej 13 w Łasku. Do dyspozycji mamy: 6 boisk w dwójkach, 6 boisk w trójkach i 4 boiska w czwórkach. Turniej podzielony będzie na 2 fazy grupowe, w obu fazach każda grupa swoje mecze będzie rozgrywać na osobnym boisku. Na zakończenie rozegrane zostaną półfinały i mecze o miejsca 1-4 między czterema najlepszymi drużynami. Po zakończeniu pierwszej fazy grupowej odbędzie się przerwa na posiłek.
  3. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zawodniczki, każda z zawodniczek otrzyma pamiątkową koszulkę, medal oraz ciepły posiłek. Istnieje możliwość otrzymania faktury. W miarę możliwości prosimy o przekazanie wydrukowanych lub czytelnie wypisanych danych do faktur podczas opłacania wpisowego (przyspieszy to formalności przedturniejowe). Faktury zostaną przesłane drogą mailową lub pocztą kilka dni po turnieju.
  4. Jeżeli z jakichś względów ktoś nie będzie mógł dotrzeć na turniej, prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o tym fakcie. Sami jeździcie i organizujecie turnieje, więc pewnie macie świadomość jaki problem organizacyjny potrafi wywołać brak kilku zapisanych zespołów na starcie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

Filip Lipowski
691 056 124
minisiatkowka@laskovia.pl

Może Ci się również spodoba