Lista startowa

Listę aktualnie zgłoszonych zespołów zamieszczamy poniżej.

Drużyny, które chcą wziąć udział w turnieju zapraszamy do zapisów, szczegóły w zakładce „ZGŁOSZENIA„.

Turniej dwójek – piątek – 27 grudnia 2019 r. (maks. 36 zespołów)

  1. ŁMLKS Łaskovia Łask I (3)
  2. ŁMLKS Łaskovia Łask II (3)
  3. ŁMLKS Łaskovia Łask III (3)
  4. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I
  5. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
  6. Salos Staniątki I
  7. Salos Staniątki II
  8. Salos Staniątki III
  9. Siatka Zgierz I 
  10. Siatka Zgierz II
  11. UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 
  12. KS Prądniczanka Media Gold Kraków I
  13. UKS Beta Błonie 
  14. UKS Lider Konstantynów Łódzki I
  15. UKS Lider Konstantynów Łódzki II
  16. UKS Lider Konstantynów Łódzki III
  17. UKS Esperanto Warszawa
  18. UKS Tytan Ostrowy I
  19. UKS Tytan Ostrowy II
  20. UKS Volley 34 Łódź 
  21. UKS Wieża Radków I
  22. UKS Wieża Radków II
  23. SP Arka Kluczewsko I
  24. SP Arka Kluczewsko II
  25. JKS SMS Jastrzębie I
  26. JKS SMS Jastrzębie II
  27. ECO Uni Opole I
  28. ECO Uni Opole II
  29. Joker Świecie 
  30. UKS Dębina Nieporęt I
  31. UKS Dębina Nieporęt II
  32. UKS Dębina Nieporęt III
  33. Sferis GLKS Nadarzyn I
  34. LUKS Sukces Komprachcice
  35. SPS Zbąszynek I
  36. SPS Zbąszynek II

Lista rezerwowa – dwójki:

  1. SPS Zbąszynek III
  2. Sferis GLKS Nadarzyn II

Turniej trójek – sobota – 28 grudnia 2019 r. (maks. 24 zespoły)

  1. ŁMLKS Łaskovia Łask I (5)
  2. Sferis GLKS Nadarzyn 
  3. MUKS Spartakus Lniano
  4. Joker Świecie
  5. Salos Staniątki I
  6. KS Prądniczanka Media Gold Kraków I
  7. KS Prądniczanka Media Gold Kraków II
  8. KPS Gorce Nowy Targ I 
  9. KPS Gorce Nowy Targ II
  10. Victoria Lubowidz/Polonez Wyszków 
  11. UKS Beta Błonie 
  12. UKS Lider Konstantynów Łódzki I
  13. UKS Lider Konstantynów Łódzki II
  14. UKS Esperanto Warszawa I
  15. UKS Esperanto Warszawa II
  16. UKS Tytan Ostrowy
  17. UKS Volley 34 Łódź 
  18. UKS Wieża Radków I
  19. UKS Wieża Radków II
  20. JKS SMS Jastrzębie
  21. ECO Uni Opole I
  22. ECO Uni Opole II
  23. UMKS MOS Wola Warszawa
  24. UKS Atena Warszawa I

Lista rezerwowa – trójki:

  1. MDK Karb Bytom
  2. LUKS Sukces Komprachcice
  3. SPS Zbąszynek

Turniej czwórek – niedziela – 29 grudnia 2019 r. (maks. 24 zespoły)

  1. ŁMLKS Łaskovia Łask I (6)
  2. ŁMLKS Łaskovia Łask II (6)
  3. MUKS Spartakus Lniano
  4. Salos Staniątki I
  5. Salos Staniątki II
  6. SKPS Dunajec Nowy Sącz 
  7. KPS Gorce Nowy Targ 
  8. PKS Piast Poniec
  9. Victoria Lubowidz/Polonez Wyszków 
  10. UKS Beta Błonie I
  11. UKS 13 Joker Glinka Academy Tomaszów Mazowiecki I
  12. UKS 13 Joker Glinka Academy Tomaszów Mazowiecki II
  13. UKS Lider Konstantynów Łódzki I
  14. UKS Lider Konstantynów Łódzki II
  15. UKS Esperanto Warszawa
  16. UKS Tytan Ostrowy 
  17. UKS Volley 34 Łódź 
  18. UKS Wieża Radków
  19. MKS Dwójka Zawiercie
  20. JKS SMS Jastrzębie
  21. ECO Uni Opole
  22. Siatkarz Koło I
  23. Siatkarz Koło II
  24. Joker Świecie

Lista rezerwowa – czwórki:

  1. Sferis GLKS Nadarzyn
  2. UKS Beta Błonie II
  3. LUKS Sukces Komprachcice
  4. SPS Zbąszynek