Łaskovia Olimp Cup 2018 – ruszyły zapisy!

Serdecznie zapraszamy zespoły minisiatkówki dziewcząt z całej Polski do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Łaskovia Olimp Cup!

W tym roku rozegrana zostanie 3 edycja naszego turnieju i zgodnie z zeszłoroczną zapowiedzią zawody osiągają pełny minisiatkarski format, co oznacza, że zagrają: dwójki (rocznik 2008 i młodsze), trójki (rocznik 2007 i młodsze) i czwórki (rocznik 2006 i młodsze). Zawody tradycyjnie odbędą się w przerwie świątecznej między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem i potrwają 3 dni (w każdym dniu zagra inna kategoria wiekowa):

  • w piątek – 28 grudnia – turniej DWÓJEK,
  • w sobotę – 29 grudnia – turniej TRÓJEK,
  • w niedzielę – 30 grudnia – turniej CZWÓREK.

Zgłoszenia do Łaskovia Olimp Cup 2018 przyjmujemy drogą mailową pod adresem minisiatkowka@laskovia.pl. W mailu proszę podać: nazwę klubu, liczbę zgłaszanych zespołów oraz liczbę zawodniczek w każdym zespole. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 14 grudnia (lub do wyczerpania miejsc).

W poszczególnych turniejach obowiązują następujące limity zespołów (decyduje kolejność zgłoszeń):

  • turniej DWÓJEK – maksymalnie 36 zespołów – maksymalnie 3 zespoły z jednego klubu,
  • turniej TRÓJEK – maksymalnie 30 zespołów – maksymalnie 3 zespoły z jednego klubu,
  • turniej CZWÓREK – maksymalnie 20 zespołów – maksymalnie 2 zespoły z jednego klubu.

Na bieżąco aktualizowane listy startowe znajdziecie na naszej stronie -> TUTAJ.

Koszt udziału w turnieju wynosi 10 zł od zawodniczki. Każda z uczestniczek otrzyma od organizatora pamiątkowy medal oraz upominek, dla wszystkich uczestniczek przewidziano też ciepły posiłek w trakcie trwania turnieju. Dla najlepszych zespołów i zawodniczek sponsorzy ufundowali puchary, statuetki, medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszelkich informacji udzielamy mailowo (minisiatkowka@laskovia.pl) lub pod numerem telefonu 691 056 124 (Filip Lipowski).

Może Ci się również spodoba