Zgłoszenia

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są mailowo, pod adresem minisiatkowka@laskovia.pl lub filiplipowski@poczta.onet.pl. W mailu proszę podać: nazwę klubu, liczbę zgłaszanych zespołów oraz liczbę zawodniczek w każdym zespole. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 grudnia 2023 r.

W poszczególnych kategoriach obowiązują następujące limity zespołów (decyduje kolejność zgłoszeń):

  • turniej DWÓJEK – czwartek, 28 grudnia – maksymalnie 24 zespoły, maksymalnie 2 zespoły z jednego klubu,
  • turniej TRÓJEK – piątek, 29 grudnia – maksymalnie 24 zespoły, maksymalnie 2 zespoły z jednego klubu,
  • turniej CZWÓREK – czwartek, 28 grudnia – maksymalnie 18 zespołów, maksymalnie 2 zespoły z jednego klubu.

Aktualne listy startowe dostępne są w zakładce „LISTA STARTOWA„.

WAŻNE INFORMACJE

WPISOWE, FAKTURY

Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zawodniczki, płatne TYLKO gotówką przed rozpoczęciem turnieju. Istnieje możliwość otrzymania faktury za opłatę wpisową. Faktury będą wystawiane na miejscu, podczas trwania turnieju.

WYŻYWIENIE

W trakcie trwania turnieju w każdej z kategorii, pomiędzy godziną 12:30 a 13:15 przewidziana została przerwa obiadowa. Wyżywienie należy zamawiać we własnym zakresie. Polecamy lokal Grande Pizza w Łasku, w menu oprócz pizzy znajdują się: dania mięsne, naleśniki, makarony, sałatki. Zamówień można dokonać telefonicznie pod numerem +48.737447464 lub online na stronie: https://grandepizza-lask.pl/

NOCLEGI

Z uwagi na powtarzające się w poprzednich edycjach liczne rezygnacje z noclegów organizowanych za naszym pośrednictwem tuż przed rozpoczęciem turnieju, bez wcześniejszego poinformowania nas o tym fakcie, podczas tegorocznej edycji zespoły dokonują rezerwacji ewentualnych noclegów we własnym zakresie. Baza noclegowa na terenie Łasku i okolic:

NAGRODY

Każda z zawodniczek otrzyma pamiątkowy medal. Najlepsze zespoły otrzymają medale i puchary. Najlepsze zawodniczki otrzymają statuetki i upominki.