Łaskovia Olimp Cup 2020 – trójki

Piąta edycja ŁASKOVIA OLIMP CUP w kategorii trójek za nami!

W hali sportowej SP nr 5 rywalizowało dzisiaj 17 zespołów z rocznika 2009 i młodszych, które przyjechały do Łasku z różnych zakątków Polski.

Ostatecznie w wielkim finale siatkarki UKS Lider Konstantynów Łódzki pokonały JKS ZSMS Jastrzębie Zdrój, a w meczu o brązowy medal zawodniczki UKS Dębina Nieporęt pokonały Dargfil Tomaszów Mazowiecki.

Zawodniczki z trzech najlepszych zespołów otrzymały też wyróżnienia indywidualne:

Najlepsza zawodniczka turnieju: Marta Rajchert, UKS Lider Konstantynów Łódzki.
Najlepsza atakująca: Małgosia Grech, JKS ZSMS Jastrzębie Zdrój.
Najlepsza przyjmująca: Julia Czerwińska, UKS Dębina Nieporęt.

W turnieju wzięły też udział 2 zespoły trójek reprezentujące Łaskovię. Obie nasze ekipy zostały sklasyfikowane na miejscach 15-16. Składy naszych drużyn:

Łaskovia I: Ola Kita, Julka Rusiecka, Karolina Jelińska, Maja Dębkowska.

Łaskovia II: Kaja Dymińska, Zuzia Drewicz, Zosia Jacoń.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym w trudnym pandemicznym czasie mogliśmy rozegrać kolejną edycję turnieju:

  • Panu Jackowi Bulzackiemu i Firmie Pogrzebowej Olimp – sponsorowi tytularnemu turnieju,
  • Gmina Łask,
  • Panu Łukaszowi Skowronowi i firmie Lu-Parts części BMW Łask,
  • firmie AGARIS,
  • Powiat Łaski.

Serdecznie dziękujemy za kolejną wizytę w Łasku naszym przesympatycznym siatkarskim gościom, dziewczętom, które pomagały w obsłudze sędziowskiej turnieju oraz rodzicom, którzy pomogli w organizacji.

Ostateczna klasyfikacja turnieju trójek:

1. UKS Lider Konstantynów Łódzki I
2. JKS ZSMS Jastrzębie Zdrój
3. UKS Dębina Nieporęt II
4. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I
5-6. Sukces Komprachcice
5-6. UKS Dębina Nieporęt II
7-8. Dunajec Nowy Sącz I
7-8. UKS Tytan Ostrowy
9-10. Siatka Zgierz II
9-10. Siatka Zgierz I
11-12. UKS Lider Konstantynów Łódzki II
11-12. UMKS MOS Wola Warszawa I
13-14. UMKS MOS Wola Warszawa II
13-14. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki II
15-16. Łaskovia Łask II
15-16. Łaskovia Łask I
17. Dunajec Nowy Sącz II

Równolegle w hali ZSM-T w Ostrowie zmagania toczyły DWÓJKI. Relacja z tego turnieju już wkrótce na naszej stronie.

Może Ci się również spodoba