60 zespołów z całej Polski zagra w Łaskovia Olimp Cup!

Listy startowe zapełnione! 60 zespołów reprezentujących 19 klubów z 6 województw weźmie udział w Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt ŁASKOVIA OLIMP CUP.

Oznacza to, że 28 i 29 grudnia w Łasku pojawi się ponad 200 najmłodszych adeptek piłki siatkowej, 10 i 11-latek z całej Polski, grających w kategoriach „dwójek” i „trójek”. W tym gronie nie zabraknie oczywiście łaskowianek, które w liczbie sześciu zespołów (3 dwójki i 3 trójki) rywalizować będą z rówieśniczkami z województw: łódzkiego, mazowieckiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

W turnieju trójek (czwartek, 28 grudnia) na starcie staną 24 zespoły, a dzień później (piątek, 29 grudnia) aż 36 drużyn weźmie udział w turnieju dwójek. Zawody rozegrane zostaną na 6 boiskach w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Warszawskiej 13.

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszych najmłodszych siatkarek, początek obu turniejów o 10:00.

Chętnych do zapisów informujemy, że w chwili obecnej zgłaszać można się już tylko na listę rezerwową. Zespoły z listy rezerwowej będą dopisywane do listy startowej zgodnie z kolejnością zgłoszeń, w wypadku rezygnacji którejś ze zgłoszonych drużyn.

Może Ci się również spodoba